JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své intimní zkušenosti s Napsie.

4,5/5 (44)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

55.2%

4

41.4%

3

4.6%

2

0%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

1-10 z 44

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Adam, 33 let

Jablonec nad Nisou, CZ

20.02.2018

Matrace v pohodě
Koupil jsem jednu ženě, na zkoušku. Potom i sobě. Předtím jsme měli nějaký Tropico s kokosem a bůhvíčím. Hodně se prolehávali, tak jsme zvědaví, co udělá Napsie.

Viktor

22.05.2017

Matrac je pohodlný
Všetko prebehlo ok. Len škoda, že nerobíte rozvoz na Slovensko. Aj by som si to zaplatil, keby sa dalo. A tá žena, ktorá má na starosti telefonický kontakt so zákazníkmi bola totálne neochotná a nepríjemná. Skoro ma to odradilo od kúpy. Matrac je pohodlný. Pomer cena a výkon je super!

Karel

Postřelmov, CZ

20.02.2017

Velmi dobrá matrace
S manželkou jsme velmi spokojeni. Po nějaké době používání matrace manželku přestala bolet krční páteř. E-shop i výrobek hodnotím velmi kladně. Doporučuji.

Artiom, 27 let

Prague, CZ

20.02.2017

Nevim co od Napsie ocekavate..
.. ale ja jsem si tuhle matraci objednal proto ze se uz nedalo vydrzet na me stare matraci. Byla tri roky stara, a kupovana u velke spolecnosti. Po nejakem case se ukazala byt moc mekka, a bolely mi z ni zada, tak jsem sel do Napsie. Zaujala me jejich komunikace na social media, a meli pekny web. Vim ze to s matraci nema nic spolecneho, ale ja vzdy ocenim dobry design :) MEl jsem nekolik otazek, tak jsem jim napsal do chatu na webu. Odpovedeli mi hned, byli moc mili, tak jsem do toho sel. Nemuzu se stezovat, spi se mi na ni dobre :)

Christine, 32 let

Prague, CZ

14.02.2017

Super comfy mattress
I´m totally in love with this mattress. Sooo comfortable! I recommend it to everyone who wants to experience excelent whole night sleep! The purchase and delivery process went very well too. Thank you!

Alena, 50 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Trutnov, CZ

21.12.2016

Šípková Růženka
Drazí výrobci a dodavatelé, po dlouhém přebírání a vybírání matrace jsem zvolila tu Vaši a vlastně ani nevím proč. Už mě unavovalo stále zkoumat informace o kvalitách a cenách a v tom matracovém bludišti na mě najednou vykoukly Vaše stránky. Jsou vtipné, milé, pohodové a tak jsem klikla a mám Napsii doma , hladce a bez problému. Nejenom, že je moc pěkná, ale hřeje , objímá a uspává a to na celou noc. Takže díky za Vaši Napsinku a přeji pěkné Vánoce. Alena

Ludmila , 49 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Praha, CZ

20.12.2016

NAPSIE POMÁHU K ODPOČINKU TĚLA
JSME AMATÉRŠTÍ TANEČNÍCI, KTEŘÍ PO PRÁCI TANČÍ A TAK DOBRÝ SPÁNEK A ODPOČINEK TĚLA JE PRO NÁS PRIORITOU. HODNĚ SE ZMÍRNILY BOLESTI UNAVENÝCH SVALŮ A CELKOVĚ SE CÍTÍME PO RÁNU ČERSTVĚJŠÍ NEŽ NA PŘEDEŠLÝCH MATRACÍCH. SKVĚLÉ!! DOPORUČUJEME NAPSIE. :O)

Petr Šibík, 26 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Javornice, CZ

20.12.2016

Kvalitní eshop
Na postel 180x200 cm jsem si nejdrive objednal jednu matraci na vyzkouseni a ted jsem k ni bral jeste druhou. Komunikace s eshopem bezproblemova, doruceni taky v pohode. S matraceni jsem spokojeny.

M

22.11.2016

Napsii jsme bohužel vrátili
Matrace byla objednána na přítele, proto možná nebudu v ověřených zákaznících. Koupili jsme si jednu velkou Napsii na manželskou postel. Příteli matrace vyhovovala, ale na mne byla příliš měkká, proto jsme se rozhodli po 21 prospaných dnech na Napsii tuto matraci vrátit. Problém je v tom, že mám po úraze kyčle a měkčí typy matrací mi nevyhovují. Napsii bych odhadla jako středně tvrdou, která může vyhovovat velkému počtu lidí. Já jsem opravdu zvyklá na hodně tvrdé matrace a na měkčích mě kyčel bolí. Vrácení tedy proběhlo ze zdravotních důvodů, i když příteli Napsie vyhovovala. Vyzvednutí zpět proběhlo v pořádku, Napsii jsme museli zabalit. Využili jsme původní igelitový obal a potravinovou fólii. Napsii si poté vyzvedli. Peníze byly vráceny zpět na účet, takže vše v pořádku.

Jan Majitel/ka Napsie - ověřeno

20.11.2016

Bezva matrace
Vše proběhlo dle dohody a informací na webu. Ojedinělé v dnešní džungli eshopů. Děkujeme za perfektní matrace.

1-10 z 44

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5