Co o vašem sexuálním životě prozradí vaše znamení?

Chtěli byste vědět, co o vás říkají hvězdy? Mají kontrolu nad vaším osudem, vašimi pády i vzestupy a věřte tomu nebo ne, kontrolují také váš sexuální život. Pokud chcete zjistit, co ví hvězdy o vašem sexuálním životě a o tom, co se děje ve vaší ložnici, čtěte dále - známe všechny neslušné detaily

Kozoroh - chci to všechno

Pokud opravdu chcete zažít ohromující sex, hupsněte na to s kozorohem, slibujeme, že nebudete litovat. Kozorozi jsou známí tím, že do toho vždy dají všechno a plně se ponoří do sexuálního styku.

Pokud jste kozoroh, potřebujete více než jen fyzické spojení, musíte být spojeni také na psychické úrovni, abyste byli plně spokojení. Náhodný sex rozhodně není nic pro vás, občas totiž máte problém rozlišit lásku a sex, ale jakmile najdete to, co hledáte, je čas na pořádný ohňostroj.

Vodnář - nejzábavnější sex ze všech

Vodnáři vidí svět jako velké dobrodružství a to stejné platí také pro sex. Rádi se bavíte, a rozhodně se bavíte v ložnici. Berete věci na lehkou váhu a neděláte si z ničeho těžkou hlavu, umíte vytvořit uvolněnou atmosféru, ve které se dějí nezapomenutelné věci.

Jste otevření novým věcem a nebojíte se experimentovat, což je samozřejmě v posteli velkou předností. Rádi máte pod kontrolou to, co se děje v ložnici a velmi rádi se pouštíte do sexuálních her, klidně i s více účastníky.

Ryby - chceš být mou fantazií?

Ryby mají vždy zábavné nápady a obzvláště kreativní jsou v sexuálním životě. Jste v podstatě expertem ve svádění a je pro vás jednoduché přimět ostatní aby vás chtěli, dostat někoho do postele nikdy není problém.

Jste otevření a rozhodně nejste stydliví, takže vaše postelové hrátky jsou často velmi neslušné až perverzní. Vaše inovativní a kreativní sexuální fantazie jsou stejně lákavé pro vás i pro vaše partnery.

 

Beran - přímočaří a neslušní, to je vaše druhé jméno

Berani nejsou velcí fanoušci flirtování, hrátek, či dokonce předehry - rádi jdete přímo na věc. Ale to neznamená, že jste sobečtí milenci - vůbec ne, velmi rádi dáváte, a abychom byli úplně upřímní, na oplátku vyžadujete stejnou pozornost, jakou věnujete druhým.

Váš sexuální život je velmi zábavný, vzrušující a vášnivý, zkuste jej tedy sdílet s lidmi, kteří se pyšní stejnými kvalitami. Ujistěte se, že v posteli nemáte žádné citlivky - občas to máte rádi na tvrdo a něžné milování by vás moc neuspokojilo.

Býk - není to o vás, je to o nich

Pokud jste narozeni ve znamení býka, tak dobrý sex není dobrý pouze pro vás, ale také pro osobu, která je s vámi - jinak prostě nebudete spokojení. To z vás dělá něžného a pozorného milence a všichni dobře víme, že takoví jdou na dračku, takže najít někoho do společného lože, rozhodně nebude problém.

Sex je pro vás něco velmi citlivého a emotivního - rozhodně nejste fanoušci sexu na jednu noc a sexu bez závazků. Rádi si vyhradíte dostatek času, jdete na to pomalu a vychutnáváte si každý dotek. To vám umožňuje postavit základy hlubšímu vztahu a vytváří mnohem lepší sexuální život.

Blíženci - cokoliv jen ne nudu a stereotyp

Poslední věc, kterou byste ve svém životě chtěli, je nuda, a to platí i ve vašem sexuálním životě. Nemáte rádi fádní rutinu bez vášně a opakování neustále stejných věcí. Rádi zkoušíte nové věci, pouštíte se do nových dobrodružství a nebojíte se zkusit něco naprosto šíleného.

Hraní rolí, svazování, mnohonásobní partneři a realizování vašich fantazií? Zní to jako váš běžný pátek, že? Kdokoliv s vámi skončí v posteli, se bude mít úžasně, jen se ujistěte, že je nevystrašíte přílišnou osvíceností.

 

Rak - řekni mi po čem toužíš

Raci mají tendenci být submisivní - což je fajn když najdou někoho, kdo je rád ve vedení. Jakmile najdete tu pravou osobu, jste ochotní pro ně udělat téměř cokoliv - a klidně i velmi nestydaté cokoliv. No, dokud jste oba dospělí a děláte to dobrovolně, nemůžeme vás soudit.

Na začátku můžete být stydliví, ale jakmile se propojíte i na emoční úrovni, otevřete se a jste ochotni zkoušet nové věci. Sex na jednu noc pro vás není, abyste se s někým vyspali, musíte je mít rádi, ale bez obav, nejlepší sex se stejně děje mezi dvěma, kteří se mají opravdu rádi.

Lev - jen nech všechno na mě

Lvi jsou dominantní a rádi přebírají kontrolu - a v sexu byste je opravdu měli nechat ve vedení, jsou v něm totiž naprosto skvělí. Na své dovednosti jste náležitě pyšní a rádi se jimi chlubíte, ale kdokoliv, kdo měl příležitost to zažít na vlastní kůži, bude rozhodně souhlasit, že jste prostě senzační.

Víte co chcete a je pro vás jednoduché porozumět potřebám ostatních. V sexu byste opravdu měli být ve vedení, proto se nebojte vzít věci do vlastních rukou - nakonec budou všichni spokojení.

Panna - je to o detailech

Panny jsou známé svou pečlivostí, občas až moc - ale jak se ukázalo, v sexu je to velkou předností. Kdo by si to pomyslel, že? Pamatujete si každou maličkost, kterou má váš partner rád - a pamatujete si, kdy přesně to má rád.

Panny rády experimentují a nejsou zklamané, když experiment nevyjde, jak bylo naplánováno - prostě jdou dál a zkouší nové věci. A protože detaily jsou pro vás tak důležité, radši se vyhýbáte příležitostnému sexu a věnujete se pouze jedné osobě, takže můžete poznat všechny jejich - no, detaily.

 

Váhy - tohle může trvat celou noc

Váhy to rády berou pomalu - jak v životě, tak v sexu. I když vaše zpomalenost je v každodenním životě občas dost otravná, v posteli je to něco skvělého. Vaši partneři si to budou moc vychutnávat, s radostí se totiž donekonečna věnujete jim a jejich potěšení.

Nikdy nic neuspěcháte, dáváte si na čas, přivedete partnera až k okraji vyvrcholení a pak zase zpět, tohle párkrát zopakujete a když už si myslí, že se to nedá zvládnout, necháte je aby si to všechno hezky do konce vychutnali. Vždycky se ujistíte, že ať už máte v posteli kohokoliv, neodejde neuspokojen - proto máte neustále celou řadu zájemců.

Štír - kdykoliv a kdekoliv

Štíři mají velmi zdravý sexuální apetit a téměř žádné zábrany, což zaručuje, že bude divoká jízda. Jen musíte najít partnera, který s vámi bude držet krok a jen tak se nevyděsí - budete mít nejspíš dost bizarní návrhy.

Sex s vámi je velmi intenzivní a někdy až trochu šílený - kdokoliv s vámi skončí pod peřinou, si sebou odnese pár kousanců, škrábanců a vytrhaných vlasů. Nicméně, rozhodně toho nebudou litovat, zaručíte jim totiž nejdivočejší a nejuspokojivější sex, který kdy měli.

Střelec - nevhodný čas na sex neexistuje

Střelci jsou vždy pro každou špatnost - a hlavně v sexu. V podstatě to znamená, že jste vždy připraveni k akci a neustále budete své partnery překvapovat s náhodnými rychlovkami - a to je taky důvod, proč vás budou navždy milovat.

Sex s vámi není nikdy nudný, vždy přinášíte návrhy na nové pozice a máte to rádi na nejrůznějších místech. Jediné opravdové nebezpečí ve vašem sexuálním životě je nuda, nemůžete vystát rutinu a proto se vaši partneři musí neustále snažit vás udržovat nadšené a spokojené a postarat se o tu pravou zábavu.