5 důvodů proč opravdu potřebujete nový polštář

5 důvodů pro koupi nového polštáře

Nesnášíme loučení. Vždy je těžké říci sbohem někomu nebo něčemu, co bylo dlouhou dobu součástí vašeho života, jako například váš polštář.  Ale časem přijde chvíle, kdy se musíte v životě posunout dál, k něčemu lepšímu, jako například k Napsie polštáři. Pokud si stále ještě netroufáte rozejít se se svým starým polštářem, přečtěte si těchto 5 důvodů, které vám usnadní rozhodování. 

1. důvod: Už je to prostě moc dlouho

Věrnost je skvělá věc, ale polštář to prostě neocení. Byli jste spolu až moc dlouho. Jasně, vždy byl tam, když jste si potřebovali odpočinout nebo se vyplakat. Doslova se stal vaší součástí - po všech těch prospaných nocích se kousky vlasů a kožního mazu přímo vsákly do povlaku i náplně polštáře. Stal se živnou půdou bakteriím a alergenům a krásnou sbírkou odumřelých kožních buněk, potu, plísně, make-upu a dalších malých nechutností. Přímo láká k spočinutí!

2. důvod: Není tak vytvarovaný jako dříve

Tak už si nic nenalhávejte. Váš starý těžkopádný polštář už není tak vyrýsovaný, jako když jste se poprvé potkali.  Věříme tomu, že ho máte rádi takového, jaký je, ale na konci náročného dne si chcete odpočinout na pohodlném, dobře vytvarovaném polštáři.  Starý polštář může být opravdovým trnem v krku, vaší horní části těla totiž neposkytuje žádnou podporu, a proto se ráno budíte celí ztuhlí.  Napsie polštář vám poskytne přesně tu podporu, kterou potřebujete. Jak to? Je totiž vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jako stvořené pro dlouhodobé vztahy.

3. důvod: Prostě se k vám nehodí

Řekněme si to narovinu. Neustále máte pocit, že je něco špatně - je moc měkký, zatímco vy byste radši měli tvrdší, nebo právě naopak. Váš starý polštář vás každou noc klidně připravuje o spánek, zatímco vy se převalujete ze strany na stranu a snažíte se to s ním vydržet. Je na čase tuto noční můru ukončit. Napsie polštář má tvrdší a měkčí stranu, takže se skvěle hodí ke každému. Na boku, na zádech či na břiše? Je připraven na každou pozici ;)

4. důvod: Moc se s ním zapotíte

Trošku se v posteli zapotit není vždycky od věci, ale je to katastrofa, pokud za to může polštář.  Budíte se v noci, protože je vám horko, i když jsou okna otevřená dokořán? Možná za to může váš starý polštář, ze kterého se stala horká kapsle bez jakékoliv cirkulace vzduchu. S Napsie je to jinak.  Ta chladná strana polštáře jsou vlastně obě dvě strany. :)

5. důvod: Začíná být nechutný

Praní nikdy není na prvních příčkách našich povinností. Praní stejně nikdo nemá rád. Takže, pokud jste svůj polštář nevyprali už aspoň půl roku (gratulujeme, máte doma malou armádu bakterií a alergenů), je načase jej vyměnit za nový.

Stejně jako s každým vztahem, najít k sobě toho pravého není jednoduché, ale rozhodně se to vyplatí. Pokud jste se rozhodli rozejít se se svým starým polštářem a poohlížíte se po novém, musíte rozhodně zkusit polštář od Napsie. A jak příhodné je, že jej můžete 101 nocí vyzkoušet, abyste se rozhodli, jestli je to opravdu ten pravý? No, stejně si myslíme, že se zamilujete na první pohled!