Proč pořád tak básníme o matraci Napsie

Už jste někdy vstoupili do prodejny matrací a byli totálně frustrovaní tím, z kolika matrací si musíte vybrat? Nejspíš si po nějaké chvilce stresování uvědomíte, že vlastně nevíte , která matrace by pro vás byla ta nejlepší... Tak už nestresujte a radši čtěte dále.

Co my máme a ostatní ne?

Kromě odborných znalostí, dlouhých zkušeností v postelovém průmyslu, hromady spokojených zákazníků ve 4 evropských zemích a opravdu hodně cool jména (joo, Napsie!), máme také perfektní kombinaci vrstev, které zaručují optimální pohodlí a podporu vašeho těla. A to je přece na matraci to nejdůležitější, co myslíte?

Jedna matrace vládne všem

Pro každého jedinečného spáče je vhodná také jedna jediná unikátní matrace, že? Chyba! Jak se ukázalo, 99% lidí chce v posteli to samé (vyzkoušeli jsme mnoho prototypů, než jsme se přesvědčili).  V nabídce máme jednu vysoce kvalitní matraci v několika velikostech.  Dali jsme jí přívlastek perfektní, protože jsme ji navrhli speciálně tak, aby perfektně vyhovovala lidem všech tvarů a velikostí. A co je na tom to nejlepší - ceny držíme při zemi, věříme totiž, že dobrý spánek by si měli dovolit všichni.

Poháněna inovací

Jedním z tajemství naší absolutně pohodlné matrace je jádro složené z přizpůsobivých pěnových pružin, které byly navrženy speciálně pro Napsie. Tyto pružiny se pohybují ve 3 dimenzích a skvěle se tak přizpůsobí tělu jakéhokoliv tvaru a váhy či spací pozici. Na pěnových pružinách je vrstva pevnější pěny a ní ještě vrstva přizpůsobivé paměťové pěny, která se během chvilky vytvaruje podle tvaru vašeho těla a zaručí tím na míru šité pohodlí. Pod tím vším se nachází ještě odolná spodní vrstva, díky které vám matrace vydrží dlouhá léta. Celý produkt je zabalen do stylového, hypoalergenního potahu. Za celou matrací se skrývá velká věda, a věřte nám, právě proto je tak pohodlná.

Na co čekáte, prostě ji vyzkoušejte

Pokud jsme vás ještě nepřesvědčili, můžete si Napsie vyzkoušet rovnou ve vlastní posteli, poskytujeme totiž 101 nocí na vyzkoušení. Bez rizika a bez dodatečných nákladů - pokud se vám Napsie nebude líbit, zase si pro ni přijedeme a vrátíme vám vaše peníze.  A i když se rozhodnete si ji nechat, budete na ni pořád mít 10letou záruku.

Takže, proč zrovna Napsie? No a proč ne?  Do našeho produktu jsme vložili spoustu znalostí, zkušeností a hlavně i své srdce, proto jsou pro nás spokojení zákazníci tou největší odměnou. Chcete se dozvědět více? Vše co vás zajímá a co potřebujete vědět o naší matraci najdete zde >>  matrace Napsie pro nejlepší spánek vašeho života