ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nemůžete najít odpověď na svoji otázku? Zavolejte nám na 246 007 777

O Napsie

 
 

Z čeho je potah matrace?

100% polyester. Potah je prodyšný a má speciální hypoalergenní úpravu. Díky zipu ho jednoduše rozepnete na 2 části, a ty pak můžete separátně vyprat v pračce na 40°C.

 

Kde se Napsie vyrábí?

Žádná Čína. Napsie je čistá evropanka. Technologie byla vyvinuta v belgické spánkové laboratoři a výrobu zajišťují sousedé v Polsku.

 

Jaká je nosnost matrace?

Maximální nosnost matrace je 140 kg na osobu.

 

Jaké má Napsie rozměry a kolik váží?

Napsie byla obdařena těmito mírami a váhou:

RozměrVáha

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

Pochlubit se může výškou 18 cm.

Nákup Napsie

 

Můžu koupit Napsie na splátky?

Ano, Napsie vám pomůže financovat společnost Cetelem, a to s 10% měsíčním navýšením.

Po vyplnění a odeslání objednávky se způsobem platby “na splátky” vás bude kontaktovat náš zákaznický servis, který s vámi již celou věc dořeší.

Pro více informací o nákupu na splátky klikněte zde >

 

Můžu si matraci vyzkoušet předtím, než ji koupím?

Ano i ne. Nemáme žádné showroomy, takže to, jestli Napsie správně péruje se v tuto chvíli nedozvíte.

V širším slova smyslu si ale Napsie vyzkoušet můžete. Pohádkových 100 + 1 nocí na vyzkoušení vám garantuje jistotu vrácení peněz v případě, že vám to s Napsie společně neklapne.

Záruka & reklamace

 

Jak funguje zkušební lhůta 101 nocí?

Dáme vám 101 nocí na vyzkoušení Napsie ve vaší ložnici. Zkušební lhůta začíná dnem doručení. Pokud se rozhodnete, že pro vás není ta pravá, kontaktujte nás a společně se domluvíme na termínu odvozu matrace. Matraci bude potřeba co nejvíce srolovat a zabalit do fólie. Takto připravenou ji vyzvedne kurýr. Peníze vám následně zašleme zpět do 30 dní.

Odvoz matrace zajišťují naši kamarádi z přepravní společnosti Geis. Ne vždy je v jejich silách 100% vyhovět vašim časovým požadavkům, ale udělají pro to maximum.

Vzhledem k energii vynaložené na doručení a odvoz matrace vás prosíme, abyste jí dali šanci alespoň 30 dní na společné sžití se. Napsie to může pár týdnů trvat, než se vám plně přizpůsobí.

 

Co se stane s Napsie, když ji vrátíte?

Vrácené matrace zrecyklujeme nebo podarujeme charitu. Záleží na důvodu vrácení a stavu matrace (poškozená či nikoliv). Vrácené matrace nikdy dál neprodáváme.

 

Musím matraci zabalit zpátky do krabice, když ji chci vrátit?

Ne, zpět do krabice ji balit nemusíte. Snažte se ji pouze co nejvíce srolovat a obalit fólií. Takto připravenou si ji vyzvedne kurýr.

 

10 let záruka

Jsme si jisti tím, co prodáváme. Napsie totiž vydrží kde co a proto k ní automaticky přidáváme záruku na 10 let.

Pokud by se přesto stalo, že běžný zápřah každodenního života z nějakého důvodu Napsie nevydrží, máte naprosté právo nám ji omlátit o hlavu. V takovém případě vás jí milerádi zbavíme. Toto právo vzniká ode dne, kdy jste Napsie dostali domů. Záruka 10 let se vztahuje na jádro matrace. Na potah matrace platí zákonná lhůta 2 roky.

Jak tedy na reklamaci?

V první řadě nás kontaktujte buď telefonicky na čísle 246 007 777 nebo nám zašlete e-mail na info@napsie.cz. Společně se domluvíme na odvozu nebohé matrace. Vaše jediná starost bude matraci co nejvíce srolovat a zabalit do fólie. Ve smluvený termín si ji pak u vás doma vyzvedne náš kurýr.

Doručení

 

Kolik zaplatím za doručení?

Napsie doručujeme přes společnost GEIS.CZ. V rámci ČR jsou objednávky nad 2000 Kč doručovány zadáčo. Cena doručení levnějších zásilek je 155 Kč.

 

Načasování aneb kdy dostanu svou Napsie?

Objednané matrace vám doručíme společností GEIS.CZ během 3-5 pracovních dní.

Jakmile odešlete objednávku, obdržíte potvrzovací e-mail s jejím číslem. S tímto číslem můžete zkontrolovat detaily a status vaší objednávky.

 

Potřebujete změnit doručovací adresu?

Třeba se stěhujete ke své drahé polovičce nebo od ní naopak utíkáte a potřebujete, abychom vám Napsie poslali někam jinam. Není problém. Pošlete nám e-mail nebo zavolejte. My to zařídíme.

Prosím zkontaktujte nás jakmile to lidsky bude možné (v noci také rádi spíme). Změny dokážeme zprocesovat (téměř) kdykoliv, i když 100% je to spíš do 24 hodin.

Volejte: 246 007 777

E-mailujte: info@napsie.cz

 

Můžu si určit den a čas doručení?

Ano, můžete nám napsat poznámku do své objednávky před odesláním. Nemůžeme zaručit, že vám Napsie doručíme úplně přesně na čas, ale uděláme maximum, abychom se vašemu požadavku co nejvíce přiblížili.

Kurýr z GEIS.CZ vám zavolá 2-3 hodinky předtím, než s Napsie zazvoní u vašich dveří.

Život s Napsie

 

Trpím na alergie – snesu se s Napsie?

Ano, naprosto. Napsie je vybavená pratelným hypoalergenním potahem, který je vhodný pro lidi trpící na astma a/nebo na různé alergie.

Množení bakterií a alergenů se díky antibakteriální úpravě zcela minimalizuje. V podstatě to budou jediná stvoření, která se na Napsie nebudou cítit úplně v pohodě.

 

Na co Napsie umístit?

Matrace Napsie je navržena tak, abyste si ji mohli rozložit na jakýkoliv solidně rovný povrch – klasický rám postele, lamelový rošt (ujistěte se, že lamely mezi sebou nemají mezery větší než 7,5 cm), paletky či podlaha. I když budete mít naleštěné parkety, Napsie zůstane ležet jako přikovaná. Na spodní straně je totiž protiskluzová.

 

Jak vyčistím potah?

Bílou část potahu lze prát v pračce na 40°C. Černá část není vhodná k praní.

 

Jak si Napsie našteluju?

Upřímně, jednodušší už to být nemůže. Vybalte Napsie z krabice, položte ji, kam si ráčíte a odstraňte ochrannou fólii. Protože jsme ji při balení trochu víc vycucli, po rozbalení se zhluboka nadechne a dramaticky nabobtná. Lehnout si na ni můžete už za 1-2 minuty. Plně nafouknutá do svého přirozeného tvaru bude během 1–2 hodin.

 

Odér po rozbalení

Až matraci rozbalíte, ucítíte závan novoty. Tato vůně může být pro některé zákazníky až moc intenzivní, ale žádný strach. Jakmile přes Napsie přehodíte prostěradlo, ucítíte už jen blaho z nové matrace.