Photo
Video

Napsie matrace

SKU: 99-1000112343

4,79/5 (344)

5

84.9%

4

15.6%

3

1.8%

2

0.9%

1

0%

Zobrazit všechny ohlasy

Napsie - Jedna matrace, pro každého. Užijte si jedinečnou třízónovou oporu z 18cm pěny Ecocell®. Je navržena tak, aby držela vaší páteř v rovině ve všech polohách a snižovala tak tlak v okolí ramen, boků a kolen. Její součástí je snímatelný a pratelným potahem, který má antibakteriální ochranu a ochranu proti roztočům, bude tak vždy svěží a bez zápachu. 101denní zkušební doba a 10letá záruka

Napsie matrace
Od 5 999 Kč Od
Doprava zdarma
Produkt je skladem, doručení do 5 pracovních dnů
 • Napsie

  101 DNÍ SPÁNKU

  Vyzkoušejte si matraci Napsie u Vás doma po dobu 101 dní. Pokud se vám nebude líbit, vyzvedneme si ji a vrátíme Vám peníze, bez otázek a zbytečného papírování.

 • Napsie

  ZÁRUKA 10 LET

  Naše matrace je vyrobena tak, aby vydržela - nejméně deset let. Proto se na ni vztahuje desetiletá záruka. Ne že byste ji potřebovali.

 • Napsie

  DOPRAVA ZDARMA NA MATRACE

  Ťuk, ťuk. Kdo je tam? To je ta Napsie, kterou jste si objednali, doručená zdarma přímo k vašim dveřím. Můžete si ji vyzvednout v pyžamu, nebude nám to vadit.

KLÍČOVÉ FUNKCE

 • PODPORA

  Neopouštějte svou zónu podpory, rozšiřte ji. V jakékoli poloze při spánku. Díky třízónovému podpůrnému systému Napsie, který zmírňuje tlak na ramena, kyčle a spodní část zad.

 • KOMFORTNÍ

  Dostaňte své spící tělo do dokonalé kondice. Středně pevné až pevné jádro Napsie Ecocell® si neustále udržuje svůj tvar bez ohledu na vyvíjený tlak.

 • DÝCHÁ

  Zhluboka se nadechnout, zhluboka vydechnout. Ne, nemluvíme k vám, ale k vaší matraci. Její pěna Ecocell® zajišťuje neustálou cirkulaci vzduchu a svěží prostředí pro spánek.

 • HYGIENICKÁ

  Napsie je štíhlá a čistá. Díky snímatelnému potahu, který lze prát v pračce, a antibakteriální ochraně a ochraně proti roztočům zůstane svěží a bez zápachu.

DETAILY O PRODUKTU

Zobrazit více

Zobrazit méně

Země původu:

S láskou navržena a vyrobena v EU.

Certifikáty:

Napsie je vyrobena z pěnových materiálů s Oko-tex standardem 100, to znamená, že neškodí životnímu prostředí, ani vašemu zdraví.

Konstrukce:

Jádro z polyuretanové pěny s otevřenými kanálky (Ecocell) (18 cm)

3 oddělené zóny

Potah s polyesterovým zipem a povrchovým ošetřením Clean Effect zaručující antibakteriální vlastnosti odpuzující prach a roztoče.

Údržba:

Horní část potahu můžete prát doma v pračce na 40°C

Nesmí se bělit, sušit v sušičce, žehlit a chemicky čistit.

Rozměry a hmotnost:

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

Výška matrace: 18 cm.

Maximální hmotnost uživatele: 140 kg na osobu.

Záruka:

10 let záruka na matraci a 2 roky záruka na potah.

Čtěte více: ČASTO KLADENÉ OTÁZKY..

JEDNA MATRACE PRO VŠECHNY

Nebudeme vás nudit dalšími fakty o matraci Napsie. Raději bychom chtěli, abyste na ní spali 101 dní. Pokud se vám nebude líbit, přijedeme si ji vyzvednout a vrátíme vám peníze v plné výši.

Maximální pohodlí pro každého spáče

 • Jakýkoli tvar
 • Jakákoli výška
 • Jakákoli hmotnost
 • Jakákoli poloha při spánku
 • Jakákoli životní fáze

Jak se nám podařilo vytvořit jednu matraci ideální pro všechny?

Díky 3 dokonalým komponentům, pěně Ecocell® - pěně s 3D buněčnou strukturou, která se přizpůsobí každému kloubu vašeho těla a zároveň umožňuje účinnou cirkulaci vzduchu. S 3zónovou podporou, která zajišťuje dokonalou oporu pro všechny oblasti těla - ramena, boky a nohy. A nakonec potah matrace, který je nádherně měkký a bohatě pohodlný.

Napsie
Napsie

Jsem Napsie a vysvětlím vám,
proč jsem dokonalá matrace!

Přehrajte si video

JAK SE CÍTÍTE S NAPSIE?

Pocit na matraci Napsie popisujeme jako středně tvrdý až tvrdý. Zjistili jsme, že tento sladký bod vyhovuje všem typům spánkových poloh, protože udržuje páteř v rovině a snižuje tlak, takže zůstanete úžasně pohodlní po celou noc.

Napsie
Napsie

ZŮSTAŇTE DOKONALE VYROVNANÍ V KAŽDÉ POLOZE

Napsie

Spí na boku

Lidé, kteří spí na boku, mají prospěch z měkkého polstrování ramen a boků. pěna Ecocell® se jemně přizpůsobí vašemu tělu díky jedinečným 3 zónám, které zmírňují tlak. to znamená, že vás nebudou bolet ramena ani boky.

Napsie

Spánek na zádech

Spáči na zádech potřebují oporu pro spodní část zad. Středně tvrdá až tvrdá pěna Napsie udržuje vaši páteř v rovině, zatímco pěna Ecocell® zabraňuje přílišnému propadání boků.

Napsie

Spáči na břiše

Spaní na břiše může způsobovat tlak na záda. Středně tvrdá až tvrdá tuhost Napsie je ideální, protože pomáhá udržet vaši páteř v rovině po celou noc.

Napsie

DŮLEŽITÁ JE PRODYŠNOST

 • Jedinečná ventilace vzduchových kanálků pomáhá odvádět přebytečné teplo od těla, takže vám během spánku nebude horko.
 • Vrstva Ecocell®, pěna s otevřenými buňkami, která má mnoho drobných pórů, umožňuje únik přebytečného horkého vzduchu, takže můžete zůstat v pohodlí a chladu.
Napsie

HYGIENA JE NAŠÍ NEJVYŠŠÍ PRIORITOU

 • Matrace je ošetřena antibakteriální ochranou a ochranou proti roztočům, která ji udržuje svěží a bez zápachu.
 • Udržet matraci Napsie v čistotě jako první noc, kdy na ní spíte, je velmi snadné. Stačí sejmout její potah a zbytek nechat na pračce. Vaše matrace si tak udrží hygienu po celou dobu své životnosti a zachová váš zdravý spánek.

MATRACE IDEÁLNÍ PRO ROSTOUCÍ DĚTI

Naše matrace jsou dodávány s pečlivě vybranými vysoce kvalitními materiály a ideální tuhostí, které ruku v ruce pracují pro kvalitní pohodlný spánek, zdravý vývoj a sladké sny vašeho dítěte.

 • Ecocell® pěna zajišťuje účinné rozložení tělesné váhy, která podporuje a vyrovnává páteř.
 • Noční pocení nebude problém, protože matrace je potažena prodyšným potahem, který uvolňuje vlhkost a udržuje dítě v chladu.
 • Kakao na do postele? Drobky ze sušenek? Žádný problém. Snímatelný a pratelný potah vyřeší všechny rozlité tekutiny a jiné nehody.
Napsie

RYCHLE A JEDNODUŠE

Vaše nová matrace vám dorazí ke dveřím jako stlačená a vakuově uzavřená role, která je chráněna v přepravní krabici - zabalená ve dvou vrstvách plastu. Při řezání plastových vrstev buďte opatrní, abyste matraci neprořízli, a počkejte 6 hodin, než se matrace rozvine. Postupujte podle níže uvedených pokynů

PODÍVEJTE SE, JAK MĚ ROZBALIT
Napsie

Opatrně přestřihněte vnější obal nůžkami a dbejte na to, abyste neprostřihli plastový obal uvnitř. Nepoužívejte nůž.

Napsie

Rozbalte vakuově uzavřenou matraci na postel. Opatrně rozřízněte obal podél okrajů a odstraňte jej.

Napsie

Počkejte 6 hodin, než se nová matrace plně rozvine.