Photo
Video

Poduszka bambusowa

ID: 110078150 SKU: 110078150

Vychutnejte si neuvěřitelné pohodlí a oporu s polštářem Napsie, který je vyplněn pokročilými vlákny Wellsleep® a přírodními bamboo vlákny, jež reagují na tvar a tlak vašeho těla a poskytují oporu, která zajistí zdravější krk bez bolesti. Je vybaven téměř neviditelným zipem, který umožňuje regulovat výplň do ideální výšky. Hygienické, lze prát v pračce na 60°. Rozměr polštáře: 50x70 cm.


Poduszka bambusowa
590 Kč

Úžasný spánek je snadný

Vyzkoušeli jsme už spoustu polštářů a dospěli jsme k závěru, že čím jednodušší, tím lepší. Jednoduché jádro vyplněné moderními vlákny, díky kterým je polštář nadýchaný a prodyšný, a malý, téměř neviditelný zip, který vám umožní regulovat výšku polštáře přidáním či odebráním výplně.

  • Svěžest, která trvá

    Nadýchaný potah vyplněný úžasným mikrovláknem Wellsleep® advanced (které je mimo jiné velmi oblíbené na sportovní oblečení) je nádherně měkký a lehký, proto vám bude připomínat peří, ale pro nás je nejdůležitější jeho vzdušnost a dlouhá životnost. Toto velmi jemné vlákno ve spojení s bambusem zajistí, že veškerý pot v noci uschne během chvilky, a bude vám tak poskytovat chladivý pocit během spánku. Kromě toho si uchová svůj perfektní tvar mnohem déle než jiné výplně.

  • Jak vysoký je dostatečně vysoký?

    Máme pro vás několik tipů, jak si z něj udělat ten nejpohodlnější polštář. Regulujte si jeho výšku. Kromě osobních preferencí se podívejte, jak máte tvrdou matraci. Na tvrdší matraci by měl být polštář o něco vyšší než na měkčí, protože tělo se do matrace lehce vnoří. A pokud spíte na boku, pak pamatujte: čím širší ramena, tím vyšší polštář.

  • Už jsme vám řekli, že polštář můžete vyprat?

    Jednoduše vyperte celý polštář doma v pračce na 60°, tedy při teplotě, která zničí všechny roztoče, bakterie, skvrny i pachy, které by vás v noci mohly budit.

DETAILY O PRODUKTU

Obraťte, přetočte, zmáčkněte

Polštář může obracet, přetáčet a mačkat, jakkoli se vám zachce. Je odolný a přizpůsobí se všem polohám ve spánku.
Přejeme vám krásný spánek v noci (nebo ve dne)!