Photo
Video

Polštář 50X70

SKU: 110072048

Měkkost a opora v jakékoli poloze. Rozměry polštáře: 50x70 cm.

 • Před slevou: 590 Kč


  Nyní: 443 Kč

Produkt je skladem, doručení do 5 pracovních dnů

-25%

Úžasný spánek je snadný

Vyzkoušeli jsme už spoustu polštářů a dospěli jsme k závěru, že čím jednodušší, tím lepší. Jednoduché jádro vyplněné moderními vlákny, díky kterým je polštář nadýchaný a prodyšný, a malý, téměř neviditelný zip, který vám umožní regulovat výšku polštáře přidáním či odebráním výplně.

 • Svěžest, která trvá

  Nadýchaný potah vyplněný úžasným mikrovláknem Wellsleep® advanced (které je mimo jiné velmi oblíbené na sportovní oblečení) je nádherně měkký a lehký, proto vám bude připomínat peří, ale pro nás je nejdůležitější jeho vzdušnost a dlouhá životnost. Toto velmi jemné vlákno ve spojení s bambusem zajistí, že veškerý pot v noci uschne během chvilky, a bude vám tak poskytovat chladivý pocit během spánku. Kromě toho si uchová svůj perfektní tvar mnohem déle než jiné výplně.

 • Jak vysoký je dostatečně vysoký?

  Máme pro vás několik tipů, jak si z něj udělat ten nejpohodlnější polštář. Regulujte si jeho výšku. Kromě osobních preferencí se podívejte, jak máte tvrdou matraci. Na tvrdší matraci by měl být polštář o něco vyšší než na měkčí, protože tělo se do matrace lehce vnoří. A pokud spíte na boku, pak pamatujte: čím širší ramena, tím vyšší polštář.

 • Už jsme vám řekli, že polštář můžete vyprat?

  Jednoduše vyperte celý polštář doma v pračce na 60°, tedy při teplotě, která zničí všechny roztoče, bakterie, skvrny i pachy, které by vás v noci mohly budit.

DETAILY O PRODUKTU

Obraťte, přetočte, zmáčkněte

Polštář může obracet, přetáčet a mačkat, jakkoli se vám zachce. Je odolný a přizpůsobí se všem polohám ve spánku.

Přejeme vám krásný spánek v noci (nebo ve dne)!