NAKOUKNĚTE S NÁMI POD PEŘINU

Jak se zrodila Napsie

Před více než deseti lety jsme začali přemýšlet nad matrací, která by podporovala kvalitní spánek a díky které by si lidé lépe odpočinuli. Také jsme chtěli usnadnit lidem výběr a nákup matrace - obchody totiž nabízejí desítky modelů a zákazníci se v tak široké nabídce ztrácejí.

Rozhodli jsme se proto vytvořit nejpohodlnější matraci, jaká tu kdy byla, a pustit se také do úplně nového způsobu prodeje. Celých 15 let jsme pracovali na vývoji vhodného materiálu, výrobní technologii a zdokonalovali matraci podle potřeb zákazníků na celém světě. Po letech výzkumu nám je ctí představilt pěnové pružiny a technologii Napsie Comfort System. Na konci celého procesu je Napsie – matrace, která dokonale padne každému. Především je to ale velmi kvalitní a do detailu propracovaná matrace, kterou si můžete dovolit i vy.

Dokonale přizpůsobivá

Pěnové pružiny vznikly spojením toho nejlepšího, co současné matrace nabízejí. Jemně pérují jako klasické pružinové matrace a zároveň nabízejí pohodlí a oporu pro tělo jako paměťová pěna. Matrace z pěnových pružin navíc udržuje pro spánek příjemnou teplotu a drží tvar i na více namáhaných místech. Jádro matrace z pěnových pružin se dokáže přizpůsobit každé postavě, protože pružiny se pohybují ve třech směrech a nezávisle na sobě. Tuto jedinečnou technologii má pouze Napsie a díky tomu také tato matrace padne každému.

Čím jsme jiní

 • Prodyšný design

  Jádro běžné matrace bývá tvořeno mnoha vrstvami nepříliš rozdílných vrstev pěny, které spojuje spousta lepidla. Taková matrace je mnohem méně prodyšná a přispívá k pocení. Jádro Napsie je z pěnových pružin, které jsou přirozeně prodyšné a přispívají k ideální teplotě.

 •  
  Patentovaná technologie

  Naše patenty přichází na svět v prestižní belgické spánkové laboratoři a následně jsou podrobovány vyčerpávajícím testům a uživatelské kritice. Výsledkem 15 let práce jsou pěnové pružiny, na nichž si pohovíte jako na obláčku.

 •  
  Více za méně

  Řádných 18 cm buclatá Napsie je ve srovnání s podvyživenými 14-16 cm běžných matrací opravdu změna. Za méně peňěz dostanete o 30% více komfortu a opory.

 •  
  Vakuové balení

  Napsie přichází s chytrým balením matrace. Matrace je pod tlakem srolována, čímž dojde ke zmenšení objemu na pouhou jednu pětinu. Tato komprese nemá žádný vliv na kvalitu matrace. Přeprava takto zabalené matrace mezi státy je pak levnější, než přeprava běžně zabalené matrace v rámci města.

Můžete se o ni opřít. Můžete si s ní skočit

Pěnové pružiny v Napsie se během spánku přizpůsobují poloze těla, a proto vám matrace bude vždycky připadat „tak akorát“. Ale varujeme vás: až začnete zkoušet pérování, dost možná to skončí skákáním po posteli, válením sudů, polštářovou bitvou a záchvatem smíchu. Nebo taky vrzající postelí.

podívejte se, Jak jsme testovali

Dýchala by za vás

Díky unikátním dutým pěnovým pružinám je Napsie až 8x vzdušnější než jiné pěnové matrace. To znamená, že během noci udržuje příjemnou teplotu pro spánek a nemusíte se bát propoceného pyžama. Matrace má navíc hypoalergenní potah, a tak se po noci s Napsie budete cítit jako znovuzrození.

Nechte se obejmout

V Napsie jsme dali dohromady silné, stabilní jádro a hebkou a vzdušnou paměťovou pěnu. Skvěle jim to spolu klape a díky tomu Napsie nabízí zároveň oporu a pohodlí. Pěnové pružiny zajistí, že se váha těla rovnoměrně rozprostře po celé matraci, a celou noc se cítíte jako na obláčku.

MATRACE, KTERÁ VÁS POLOŽÍ NA LOPATKY

OBJEDNAT