Photo
Video
-60%

Oceán polštář

ID: 110073328 SKU: 110073328

Speciální polštář Ocean vyrobený z recyklovaného oceánského plastu je dalším krokem na cestě k udržitelnosti. Polštář je šetrný k životnímu prostředí a mimořádně pohodlný.

Oceán polštář

Před slevou: 750 Kč


Nyní: 300 Kč

Produkt je skladem, doručení do 5 pracovních dnů
 • Záchrana oceánu

  Vlákna pro výplň polštářů Ocean jsou vyrobena z recyklovaného plastu od společnosti Plastic Bank, která je považována za přední řešení pro zastavení plastů v oceánech a zároveň pomáhá lidem žijícím v chudobě budovat lepší budoucnost.

 • Nastavitelná výška a super podpůrný polštář

  Malý, téměř neviditelný zip umožňuje nastavit výšku a měkkost odebráním nebo přidáním náplně, což znamená, že náš polštář Ocean je ideální pro jakoukoli polohu při spánku (na břiše, na zádech nebo na boku). Polštář je mimořádně podpůrný a výplň si udrží dokonalý tvar mnohem déle než ostatní v..

 • Vyrobeno v EU

  Ekologický polštář Ocean se vyrábí v EU - Estonsku.
  Je vyráběn v souladu se správnou výrobní praxí a v souladu s normami a předpisy EU. Je vyroben z vysoce kvalitních surovin a neobsahuje žádné škodlivé nebo toxické látky.

 • Plně omyvatelné

  Polštář je vhodný pro praní v pračce na 60 stupňů. Jednoduše vyperte celý polštář v domácí pračce na 60°, což je teplota, která vymyje všechny roztoče, bakterie, skvrny nebo pachy, které by vás mohly v noci budit.

 • Jedinečná sledovatelnost

  Každý polštář plněný recyklovanými vlákny značky Suprelle® Blue je opatřen značkovým štítkem s jedinečným číslem sledovatelnosti, který potvrzuje, že výrobek byl vyroben v licenci a splňuje přísné normy kvality.

Záchrana oceánu spánkem

Náplň jádra polštáře Napsie Ocean je kompletně vyrobena z plastů získaných z oceánů. Organizace Plastic Bank, která se zasazuje o ochranu moří, podporuje sběr plastů a spravedlivě je kompenzuje, čímž sběračům nabízí finanční podporu. Po hygienické úpravě se plast znovu narodí jako nová cenná surovina vlákno Suprelle® Blue a lze jej použít jako výplň dokonale nadýchaného a podpůrného polštáře. Je to lehké a vzdušné vlákno, což znamená, že během spánku zůstane chladné, takže se každou noc budete cítit jako při spánku na obláčku.

Při výrobě jednoho polštáře Napsie bylo recyklováno 34,2 plastových lahví.

Perfektní polštář.

Suprelle® Blue lze použít jako výplň pro dokonalý nadýchaný a podpůrný polštář a byl vědecky vyvinut tak, aby poskytoval pevnou a kontrolovanou oporu vaší hlavě a krku. Jeho lehké a vzdušné vlákno zajišťuje, že během spánku zůstanete v pohodě, takže se každou noc budete cítit jako při spánku na obláčku. A co víc, udrží si svůj dokonalý tvar mnohem déle než jiné výplně. Vysoce technologická vlákna výplně zajistí, že váš polštář dlouho vydrží a zachová si svůj původní vzhled.

Bavlněná taška

K vám domů dorazí v sáčku z organické bavlny, který lze opakovaně použít jako skladovací tašku

Řekli jsme, že můžete přidat nebo odebrat náplň?

Máme pro vás několik tipů, jak maximálně využít jeho pohodlí - nastavení výšky. Kromě osobních preferencí zkontrolujte, jak pevná je vaše matrace. Na té tvrdší by měl být polštář o něco vyšší než na měkčí, protože tělo se do matrace ponoří o něco hlouběji. A pokud spíte na boku, mějte na paměti: širší ramena, vyšší polštář.

Obracejte, otáčejte, mačkejte, jak chcete. Polštář je všestranně odolný a přizpůsobí se všem polohám při spánku.

TECHNICKÉ PARAMETRY