JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,79/5 (344)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

84.9%

4

15.6%

3

1.8%

2

0.9%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

1-10 z 344

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 35

Karel, 46 let

České Budějovice, CZ

Přikrývka Napsie Ocean Duvet
Dobrý den, nerad něco objednávám když nemůžu si na věc sáhnout a zeptat se na názor. Byl jsem skeptický ale i optimismus nechyběl, protože internet ne vždy je tam všechno pravda! Tato přikrývka za mě je prostě TOP!!!! Lehká, rozměry super a vlastnosti bomba !!! Nelituji a pěji ódu na kvalitu!!!

Milan

Vřele doporučuji
Doručení rychlé a bez problému. Je to nejlepší matrace, jakou jsem kdy měl. Spí se mi opravdu skvěle, v noci se nebudím. Vřele doporučuji.

Andrea

top
Matrace je nad mé očekávání. Je naprosto perfektní, pohodlná. Spaní jako na obláčku :-)

Klára

bez problému
Sháněla jsem nové matrace a vaše nabídka byla po všech stránkách velmi zajímavá Obchod mohu jenom doporučit, nebyl žádný problém, prostě čistá práce

David

skvělé
Skvělý obchod, skvělá matrace.

Honza

skvělé
Chtěl bych poděkovat za matraci, je skvělá ;-)

Jaromír

nosnost matrace
Matrace, polštáře i peřiny jsou velice příjemné a kvalitní. Matrace je dimenzovaná pro zátěž 140kg což je hodně oproti konkurenci. Zezačátku jsem se obcas vzbudil z nezvyku, ale po dvou dnech zmizela ranní bolest zad(mám skoliózu a záda me bolí 24/7). Produkt Napsie mám jiz několik týdnů a jsem rád, ze jsem se pro ně rozhodl. Ráno vstávám vždy odpočatý i po krátkém spánku 2-4 hodiny. Doporučuji všem kdo potřebuje dobrou regeneraci a pomoc od bolestí zad. Snad jen nastavit budík na větší volume!

IVA

Vše super
Naprosto senzační matrace, už jsem s ní měla zkušenosti (koupeno dceři), takže jsem přesně věděla, do čeho jdu I přes trochu vyšší cenu, rozhodně stojí za to-perfektní odpočinek-100% doporučuji Výborná komunikace s obchodem Možnost vrátit bez rizika do 100 dní-naprosto unikátní věc, kterou ale stejně nevyužijete, protože tuto matraci určitě vracet nebudete. Trošičku pozdější dodání, které je ovšem způsobeno obrovským zájmem o tyto fantastické matrace, takže to vlastně žádný mínus není. Rozhodně se vyplatí si na ni počkat. Vše super, vynikající matrace, obchod doporučuji.

Jana

RYCHLOST
rychlost super v úterý jsem objednala matraci a v pátek kolem poledního jsem měla doma

Andrej

Emejzink!
Emejzink! Za ty prachy hodně dobrý muziky. Včera jsem polil potah vínem, tak je fajn, že šel sundat a vyprat.

1-10 z 344

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 35