JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,72/5 (130)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

76.8%

4

25.6%

3

0.8%

2

0.8%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

1-10 z 130

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13

Aleš, 38 let

Superková matrace
Ahojky všem. Nejsem diblík, ale musím říci, že matrace je perfektňoučká, spinká se na ni jako na mráčku, Jsem nejvíc spokojenkovanej. Díky za ni a zdravím všechny lidičky.

Tereza, 32 let

Nejlepší matrace
Po roce cestování, kdy jsem každou noc spala na jiné posteli a neusále se budila kvůli nepohodlí, skřípání pružin či bolesti zad nebo krční páteře, byla Napsie matrace první věc, kterou jsem si po návratu pořídila do nového bytu. Rozhodně toho nelituji. Spí se na ní skvěle, je trošku tvrdší, což mi vyhovuje a konečně spím celou noc bez buzení. Všem doporučuji.

Lukáš Jandura, 36 let

Nejlepsi matrace
Musim jedine doporucit mame jiz cca 5 let a absolutni spokojenost. Zadne prolezeniny a stale je jako nova a vzdy kdyz spime nekde jinde se moc tesime na nasi matraci :)

Lucie, 33 let

Pozitivní zkušenost
Napsie je asi druhá věc, kterou jsem si koupila díky sociálním sítím. Zaujala originalitou a milou komunikací. A nelituji, na téhle matraci se spí opravdu výborně. Komunikace s e-shopem proběhla naprosto v pořádku, matrace dorazila hezky zabalená, po týdnu se vyvětral tolik zmiňovaný "smrádek" z novoty a pak už zbyly jen sladké sny. Já jsem spokojená. Díky.

Jana Šípová

Naprostá spokojenost
Bez závad a skvěle zabaleno

Honza, 38 let

Konečně jsem pochopil co je odpočinek
Nerušit, stále spím ........... :-D

Lenka

úžasná, skvělá, pohodlná, ...
Matrace byla doručena vpořádku během pár dní. Pár hodin po rozbalení jsem hned matraci začala používat. Měla jsem dříve celkem tvrdou matraci a bála se, jak mi ráno bude, ale musím říci, že matrace je nad moje očekávání.

Standa

Báječné spaní
Moc jsme s manželkou nevěřili, že se nám podaří zakoupit kvalitní matraci po internetu bez vyzkoušení. Ale možnost případně vrátit zboží prodejci nás zlákala. Dnes nelitujeme. Na matracích se spí krásně, jsou pohodlné a bezvadně si na nich odpočineme. Komunikace s obchodem byla bezproblémová a doručení velmi rychlé. Mohu jen doporučit.

Mirjam

Nová matrace Napsie
Na podzim jsem svým dětem objednali novou matraci Napsie. S manželem jsme se nakonec dohodli, že ji pořídíme i sobě. Je prostě skvělá a spánek je mnohem lepší.

Alena

Šípková Růženka
Drazí výrobci a dodavatelé, po dlouhém přebírání a vybírání matrace jsem zvolila tu Vaši a vlastně ani nevím proč. Už mě unavovalo stále zkoumat informace o kvalitách a cenách a v tom matracovém bludišti na mě najednou vykoukly Vaše stránky. Jsou vtipné, milé, pohodové a tak jsem klikla a mám Napsii doma , hladce a bez problému. Nejenom, že je moc pěkná, ale hřeje , objímá a uspává a to na celou noc. Takže díky za Vaši Napsinku a přeji pěkné Vánoce. Alena

1-10 z 130

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13