JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,77/5 (280)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

90%

4

19.2%

3

1.6%

2

1.2%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

271-280 z 280

Karel

Skvělá investice
Jsem studen a tohle je přesně to, co jsem hledal. Často se stěhuji a v některých podnájmech bohužel není postel (nebo je, ale občas ne taková ve které by se vám chtělo spát). Takhle při stěhování jenom sroluji matraci, převezu a spím zase ve svém. Když není postel, tak jí dám rovnou na zem, na což je Napsie stavěná, a mám to vyřešené. Za mě skvělá investice.

David

Dobře se na ní spí
Nákup Napsie matrace pro mě byla určitě skvělá investice. Spím jak zabitej a citím na sobě velký rozdíl oproti předešlé matraci co jsem měl.

Mari

Napsie tekk
Ammu vaatan, et Napsie on väga populaarne. Tellisin esialgu teki, et alustan tasa ja targu. Mul juba kaks patja soolas!!!! Kiidan tekki!! Väga mõnus

Monča

Spokojenost
Nechala jsem se zlákat na podmanivý marketing a krásné stránky a udělala jsem dobře. Matračka je fakt super, výborně se na ní spí/lelkuje a každý večer se na ni těším. Je neskutečně pohodlná.

Mandarinka

Parádička
Tak jako tohle je velká parádička. Přemluvila jsem rodiče, aby mi ji koupili na privát a fakt si chrochtám. Ještě bych potřebovala toho kočičáka, kterýho maj v těch reklamách.

Jarin

Doporučuju!
Dlouho jsem si myslel, že čím tvrdší matrace, tím líp. Pak mě zaujalo, jak prezentují Napsie, tak jsem to zkusil a Napsie mě vyvedla z omylu. :-) Leží se na ní tak, že se člověku fakt nechce vstávat.

Paulina, 32 let

Atitiko reklamą
Pirkau užinfluencinta influencerių ir esu tikrai patenkinta. Visiškai atitiko reklamą, aptarnavimas ir pristatymas taip pat buvo malonus ir greitas. Rekomenduočiau!

Joris, 37 let

Atsiliepimas
Pirkome vaikui, likome patenkinti čiužinio ir užvalkalo kokybe. Kaina atitinka kokybę.

Neringa , 32 let

Patenkinta
Mes miegam jau metus laiko, esu labai patenkinta kokybe, mano vyras nekūdas tikrai, bet jo pusė tikrai neišsigulėjo, tai dėl to jaudintis tiktai nereikia. Dabar planuojam tėvam padovanoti, matau puikus pasiūlymas, tai reiks ir pasinaudoti

Luka, 24 let

uzvalkalai
labai stilingi patalynes uzvalkalai, svelnus ir malonus, lova atrodo nuostabiai :)

271-280 z 280