JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,59/5 (70)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

61.6%

4

33.6%

3

1.4%

2

1.4%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

11-20 z 70

Katka

Velmi dobrá matrace
První jsem byla trochu skeptická, protože matrace bla tvrdší než má předchozí. Ale další noci to bylo už jen lepší a nyní jsem opravdu ohromena.

Ludmila

NAPSIE POMÁHU K ODPOČINKU TĚLA
JSME AMATÉRŠTÍ TANEČNÍCI, KTEŘÍ PO PRÁCI TANČÍ A TAK DOBRÝ SPÁNEK A ODPOČINEK TĚLA JE PRO NÁS PRIORITOU. HODNĚ SE ZMÍRNILY BOLESTI UNAVENÝCH SVALŮ A CELKOVĚ SE CÍTÍME PO RÁNU ČERSTVĚJŠÍ NEŽ NA PŘEDEŠLÝCH MATRACÍCH. SKVĚLÉ!! DOPORUČUJEME NAPSIE. :O)

Brigit

Jsem nadšený
Bylo to velmi zajímavé otvřít balík co přišel. Díky mně mají i mé kamarádi novoou matraci a jsou štastní.

Jan

Napsie
Vše proběhlo dle dohody a informací na webu. Ojedinělé v dnešní džungli eshopů. Děkujeme za perfektní matrace.

Diana

Pro začátek se zdá tvrdá
Ze začátku se matrace zdála příliš tvrdá, ale nyní je to už v pohodě a spánek je mnohem lepší a mohu více relaxovat. Nebuďte vystrašeni z prvních nocí, pak je to jen lepší a lepší.

Klára

Prostě pecka
Vybaleno, položeno - a šup na ní! A od té chvíle je to moje nejlepší kámoška, která mne podrží pokaždé, když potřebuji ;-)

Luděk

Nemůžeme si ji vynachválit
Pořídili jsme s přítelkyní jako naši první společnou věc do domácnosti a dobře jsme udělali. Je super. Díky!

Petr Šibík

Kvalitní eshop
Na postel 180x200 cm jsem si nejdrive objednal jednu matraci na vyzkouseni a ted jsem k ni bral jeste druhou. Komunikace s eshopem bezproblemova, doruceni taky v pohode. S matraceni jsem spokojeny.

Jirka

Můj názor
Nepřemýšlel jsem o změně matrace, protože jiné věci my přišly důležitější. Byl jsem hloupý. V domě se moc nevyspím (děti) tak jsem hledal způsob jak spát efektivněji a lépe. Jestli chcete, přijde si to ke mně vyzkoušet. Napsie můžete zkusit 101 nocí zdarma a vrátit jí když nevyhovuje. Ukažte mi člověka, který by ji vrátil.

Erika

Polštáře
Velmi pohodlné polštáře, obzvláště pokud máte rádi trochu vyšší spaní. Pokud budete spát na tomto polštáři, vaše sny budou sladké-

11-20 z 70