JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své intimní zkušenosti s Napsie.

4,46/5 (50)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

56%

4

38%

3

4%

2

0%

1

2%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

11-20 z 50

Christine, 32 let

Prague, CZ

14.02.2017

Super comfy mattress
I´m totally in love with this mattress. Sooo comfortable! I recommend it to everyone who wants to experience excelent whole night sleep! The purchase and delivery process went very well too. Thank you!

Alena, 50 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Trutnov, CZ

21.12.2016

Šípková Růženka
Drazí výrobci a dodavatelé, po dlouhém přebírání a vybírání matrace jsem zvolila tu Vaši a vlastně ani nevím proč. Už mě unavovalo stále zkoumat informace o kvalitách a cenách a v tom matracovém bludišti na mě najednou vykoukly Vaše stránky. Jsou vtipné, milé, pohodové a tak jsem klikla a mám Napsii doma , hladce a bez problému. Nejenom, že je moc pěkná, ale hřeje , objímá a uspává a to na celou noc. Takže díky za Vaši Napsinku a přeji pěkné Vánoce. Alena

Ludmila , 49 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Praha, CZ

20.12.2016

NAPSIE POMÁHU K ODPOČINKU TĚLA
JSME AMATÉRŠTÍ TANEČNÍCI, KTEŘÍ PO PRÁCI TANČÍ A TAK DOBRÝ SPÁNEK A ODPOČINEK TĚLA JE PRO NÁS PRIORITOU. HODNĚ SE ZMÍRNILY BOLESTI UNAVENÝCH SVALŮ A CELKOVĚ SE CÍTÍME PO RÁNU ČERSTVĚJŠÍ NEŽ NA PŘEDEŠLÝCH MATRACÍCH. SKVĚLÉ!! DOPORUČUJEME NAPSIE. :O)

Petr Šibík, 26 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Javornice, CZ

20.12.2016

Kvalitní eshop
Na postel 180x200 cm jsem si nejdrive objednal jednu matraci na vyzkouseni a ted jsem k ni bral jeste druhou. Komunikace s eshopem bezproblemova, doruceni taky v pohode. S matraceni jsem spokojeny.

M

22.11.2016

Napsii jsme bohužel vrátili
Matrace byla objednána na přítele, proto možná nebudu v ověřených zákaznících. Koupili jsme si jednu velkou Napsii na manželskou postel. Příteli matrace vyhovovala, ale na mne byla příliš měkká, proto jsme se rozhodli po 21 prospaných dnech na Napsii tuto matraci vrátit. Problém je v tom, že mám po úraze kyčle a měkčí typy matrací mi nevyhovují. Napsii bych odhadla jako středně tvrdou, která může vyhovovat velkému počtu lidí. Já jsem opravdu zvyklá na hodně tvrdé matrace a na měkčích mě kyčel bolí. Vrácení tedy proběhlo ze zdravotních důvodů, i když příteli Napsie vyhovovala. Vyzvednutí zpět proběhlo v pořádku, Napsii jsme museli zabalit. Využili jsme původní igelitový obal a potravinovou fólii. Napsii si poté vyzvedli. Peníze byly vráceny zpět na účet, takže vše v pořádku.

Jan Majitel/ka Napsie - ověřeno

20.11.2016

Bezva matrace
Vše proběhlo dle dohody a informací na webu. Ojedinělé v dnešní džungli eshopů. Děkujeme za perfektní matrace.

Standa, 53 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Praha, CZ

20.11.2016

Báječné spaní
Moc jsme s manželkou nevěřili, že se nám podaří zakoupit kvalitní matraci po internetu bez vyzkoušení. Ale možnost případně vrátit zboží prodejci nás zlákala. Dnes nelitujeme. Na matracích se spí krásně, jsou pohodlné a bezvadně si na nich odpočineme. Komunikace s obchodem byla bezproblémová a doručení velmi rychlé. Mohu jen doporučit.

Luděk, 29 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Nová Paka, CZ

08.11.2016

Nemůžeme si ji vynachválit
Pořídili jsme s přítelkyní jako naši první společnou věc do domácnosti a dobře jsme udělali. Je super. Díky!

Eliška, 33 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Praha, CZ

24.10.2016

Musela jsem k Napsie koupit i nový budík
Jakou druhou věc jsem po Napsie pořizovala silnější budík a nikdy se mi nespalo lépe, proto jsem už několikrát zaspala, což se mi na předchozí matraci rozhodně nestalo, tam jsem se budila rozlámaná ještě před budíkem. Díky Napsie, E.

itena, 49 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Hodonín , CZ

02.09.2016

Nemůžu napsat nic,jen to,ze jsem nadšená a s matrací spokojená
Doručení proběhlo skvěle...A od té doby co ji má celá rodina... nevíme co je bolest zad... úplně bolesti zmizely.dekujeme..

11-20 z 50