JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,59/5 (70)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

61.6%

4

33.6%

3

1.4%

2

1.4%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

21-30 z 70

Marie

Skvělá přikrývka
Napsie přikrývka je ta nejlepší, jakou jsem zatím zkusila. Nikdy mi nebylo příliš velké horko nebo zima. Je opravdu lehká Jediný problém je, že ráno nechci vylézt z pod peřiny. :)

Anička

Super dobré polštáře
Naše rodina miluje Napsie polštáře. Dětem jsme vyndali tu měkkou část a jsou nadšené! (Y)

Renata

Přikrývka a polštáře
Přikrývka je super, ale polštáře mi nesedí.

Hana

Polštáře
Z polštáře jsem vyndala část měkké výplně, protoře byl přáliš vysoký. Věřím, že najdu tu správnou polohu a již mě nebude bolet za krkem.

Karolína

Hodnocení
Jsem ohromena.

Lenka

Napsie je skvělá
Spíme na Napii už asi rok. Spí se na nich moc dobře. A taky se moc dobře rozepínají, povlaky se dají vyklepat, vyprat. Můžu říct, že je máme prostě moc rádi. Děkujeme za skvělý výrobek.Napsie je skvělá. Předtím jsme dlouhou dobu vybírali matrace podle všelijakých doporučení, koupili dvě asi za 14.000 a zjistili, že na nich spát nemůžeme. Na návštěvě u příbuzných jsme si poleželi na vaší Napsii a připadala nám dobrá. Nějakou dobu jsme přemýšleli a pak dvě matrace koupili.

Jana

Nespí
Neseriozní jednání firmy, ačkoliv byla objednávka přijata a paní po telefonu tvrdila, že matrace bude do tří dnů odeslána, nakonec nebyla doručena,při opakovaném telefonickém rozhovoru byla paní operátorka velmi neochotná, zak by se firma k zákazníkovi chovat neměla.

karel

spi se mi krasne
doruceni i rozbalovani probehlo v poradku

Jaroslav Voříšek

Bohužel nás matrace zklamala
Dobrý den, matraci jsme koupili cca. Zvykali jsme si na ni a nakonec nás čekalo zklamání. Strašně nás z ní bolí záda. Nejprve sme si mysleli, že to bude postelí. Tu jsme však vyměnili za opravdu kvalitní a situace se nezměnila. Teď jsme spali u známých a tak dobře jak u nich jsme se dlouho nevyspali. Opravdu se nám nejednou potvrdilo, že je to matrací. Teď jen lituji, že jsme utratili 10 000 za matraci. A to jsme chtěli investovat do kvalitního spánku. Omlouvám se za takové hodnocení, ale nemohu si to nechat pro sebe.

Richard

Napsie
je skvělá

21-30 z 70