JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,59/5 (70)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

61.6%

4

33.6%

3

1.4%

2

1.4%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

31-40 z 70

Magda

Je bezva.
Byla mi doporučena a už vím proč :)

Helena

Je prostě skvělá!
Rozhodně doporučuji, nemyslela jsem si, že to bude takový rozdíl.

Luboš

super matrace
Od chvíle pořízení matrace před 2 roky mě ani jednou nebolely záda. Předtím mě chytly tak 5x do roka. Určitě všem doporučuji, skvělý výrobek.

Adam

Matrace v pohodě
Koupil jsem jednu ženě, na zkoušku. Potom i sobě. Předtím jsme měli nějaký Tropico s kokosem a bůhvíčím. Hodně se prolehávali, tak jsme zvědaví, co udělá Napsie.

Artiom

Nevim co od Napsie ocekavate..
.. ale ja jsem si tuhle matraci objednal proto ze se uz nedalo vydrzet na me stare matraci. Byla tri roky stara, a kupovana u velke spolecnosti. Po nejakem case se ukazala byt moc mekka, a bolely mi z ni zada, tak jsem sel do Napsie. Zaujala me jejich komunikace na social media, a meli pekny web. Vim ze to s matraci nema nic spolecneho, ale ja vzdy ocenim dobry design :) MEl jsem nekolik otazek, tak jsem jim napsal do chatu na webu. Odpovedeli mi hned, byli moc mili, tak jsem do toho sel. Nemuzu se stezovat, spi se mi na ni dobre :)

Karel

Velmi dobrá matrace
S manželkou jsme velmi spokojeni. Po nějaké době používání matrace manželku přestala bolet krční páteř. E-shop i výrobek hodnotím velmi kladně. Doporučuji.

Christine

Super comfy mattress
I´m totally in love with this mattress. Sooo comfortable! I recommend it to everyone who wants to experience excelent whole night sleep! The purchase and delivery process went very well too. Thank you!

Eliška

Musela jsem k Napsie koupit i nový budík
Jakou druhou věc jsem po Napsie pořizovala silnější budík a nikdy se mi nespalo lépe, proto jsem už několikrát zaspala, což se mi na předchozí matraci rozhodně nestalo, tam jsem se budila rozlámaná ještě před budíkem. Díky Napsie, E.

itena

Nemůžu napsat nic,jen to,ze jsem nadšená a s matrací spokojená
Doručení proběhlo skvěle...A od té doby co ji má celá rodina... nevíme co je bolest zad... úplně bolesti zmizely.dekujeme..

Romana

Vsechno cajk ;-)
Doruceni ok, matrace take :-) jen chtela dele vyvetrat od vyrobniho pachu spime na ni cele rodina :-)

31-40 z 70