JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své intimní zkušenosti s Napsie.

4,47/5 (43)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

55.2%

4

39.1%

3

2.3%

2

0%

1

2.3%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

31-40 z 43

Tereza, 29 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Tvrdonice, CZ

30.03.2016

Je prostě skvělá
Nemůžu si vynachválit. Ráno jsem se vždycky budila celá rozlámaná, s Napsie tento problém nemám.

Lana, 22 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Praha, CZ

29.03.2016

Sladké sny
Novou matraci jsem sháněla už nějakou dobu. Chtěla jsem nějakou dobrou, ale zase ne za přemrštěnou cenu. Na tuhle jsem narazila náhodou a rozhodla se dát jí šanci. Překvapilo mě, jak rychle ji dovezli. Když jsem ji rozbalila, byl to bezva pocit, zamilovala jsem si ji hned po první noci. Pěkná, pohodlná, ne moc tvrdá. Doporučuju!

Karla, 63 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Píšt, CZ

15.03.2016

Spíme s manželem jako mimina doporučujem
Myslím ,že to byla dobrá koupě,spali jsme vždy na tvrdé matraci a poslední dobou mě bolely klouby .Ted spíme s manželem na měkkým a je to moc super,nevěřila bych kdyby sem si to nevyzkoušela.Spím celou noc v kuse a kouby tolik už nebolí asi na tom něco bude .

Jitka, 51 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Prostějov, CZ

14.03.2016

Zatím nevím
Zatím nevím, jak se mi bude na Napsii spát. Bohužel vydává nepříjemný zápach, takže zatím ji nechávám vyvětrat. Snad to vyčichne....Jinak balení, doručení v pořádku. Zatím tedy dávám 3 hvězdičky, protože ležení nemohu posoudit...

Baruš, 27 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Praha, CZ

07.03.2016

Velmi doporučuji
Napsie je náš nový domácí mazlíček, lépe jsme se přítelem nikde jinde nevyspali a to nemáme ani postel a máme matraci na zemi, rozhodně teď budeme mít problém kamkoli odjet, kde nebude Napsie :-)

Eva, 31 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

06.03.2016

Mohla by být tvrdší
Myslím, že obecně je to dobrá koupě, ale za sebe bych potřebovala matraci trochu tvrdší. Napsie je fajn, a asi je to i otázka zvyku, ale prostě jsem myslela, že bude trochu tvrdší. Jinak naprosto bezproblémový nákup, využila jsem 10% slevy na předobjednávku a komunikace s e-shopem byla velmi easy.

David, 26 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

05.03.2016

Dobře se na ní spí
Nákup Napsie matrace pro mě byla určitě skvělá investice. Spím jak zabitej a citím na sobě velký rozdíl oproti předešlé matraci co jsem měl.

Marek, 30 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

04.03.2016

Dobrý poměr cena/výkon
S Napsie jsem velmi spokojen. Na tu kvalitu nebyla ani tak drahá, tedy dobrý poměr cena/výkon a teď se každý den těším do postele. Občas si jdu na chvili jen tak lehnout i přes den.

Mandarinka, 21 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Ostrava, CZ

04.03.2016

Parádička
Tak jako tohle je velká parádička. Přemluvila jsem rodiče, aby mi ji koupili na privát a fakt si chrochtám. Ještě bych potřebovala toho kočičáka, kterýho maj v těch reklamách.

Iva, 42 let Majitel/ka Napsie - ověřeno

Praha, CZ

02.03.2016

Výborná i na zemi
Pořídila jsem je na spaní v podkroví na chatě. Není tam moc místa, takže se tam nevejde postel. Mají takové protiskluzové hrbolky na spodní straně, takže nekloužou a dají se položit přímo na zem. A navrch jsou neskutečně pohodlné:).

31-40 z 43