JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,59/5 (70)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

61.6%

4

33.6%

3

1.4%

2

1.4%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

41-50 z 70

Sára

Perfektní Napsie
Mám zhýčkaná záda, vybrat tak vyhovující matraci byl pro mě oříšek. Kamarádka mi doporučila Napsie a musím ji na sto tisíckrát děkovat. Matrace je opravdu skvělá, o bolestech zad už nemám ponětí a spím vždy spokojeně až do rána. Doručení proběhlo v pořádku, i ve slibovaném termínu. PS.: Jsem velký kritik a pozitivní recenze jen tak nepíši. Napsie mě ale přesvědčila! :-)

Lukáš

Neměnil bych
Dával jsem si na čas, abych napsal hodnocení, protože jsem jí chtěl dát šanci. A dobře jsem udělal. Je to nejlepší matrace, jakou jsem kdy měl. Resp. nebudu hodnotit matraci, ale to, jak se vyspím. Spí se mi opravdu skvěle, v noci se nebudím. Vřele doporučuji. Komunikace s e-shopem taky ok, rychle, bez okolků.

Standa

Příjemné poleženíčko
Výborná komunikace s dodavatelem a velmi rychlé doručení v praktickém malém balení. Máme je krátce, zvykáme si na ně, ale zatím velmi pohodlné v porovnání se starými matracemi. Věřím, že o nějaký týden později bych dával 5*.

Milada Šmídová

Spí se mi velmi dobře, po letech mám opravdu výbornou matraci.
Neměla jsem jistotu, že matraci vynese kurýr do třetího patra bez výtahu (za dvoje dveře), nikde o tom nebyla zmínka, což je škoda. Tak jsem si jí nechala raději poslat k dceři do práce. Na matraci si postupně zvykám, dlouho jsem si ničila záda na molitanu, takže ze začátku to byl nezvyk. Ale spí se mi velmi dobře a déle než je v mém věku obvyklé.

Michaela

Váááu
Hned po 1 noci stravene na ni, jsem vedela,ze je to ta prava !(a to nejsem na holky

Michaela

Váááu
Hned po 1 noci stravene na ni, jsem vedela,ze je to ta prava !(a to nejsem na holky

Michaela

Váááu
Hned po 1 noci stravene na ni, jsem vedela,ze je to ta prava !(a to nejsem na holky

Alda

Luxus
Doručení rychlé a bez problému.Po rozbalení prostě bomba,spí se na ní super a co píšou je pravda.Ani měkká ani tvrdá,prostě akorát....

Martin

Je perfektní
Doručení proběhlo v pořádku a spaní je lepší než na předchozí matraci

milan

mám ji teprve pár dní
doručení bezva,i výměna za jiný rozměr proběhla v pohodě.způsob balení je super,nezabírá moc místa a po vybalení se dá hned použít,takže vyzkoušeno,ostatní noci se uvidí :)

41-50 z 70