JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,79/5 (344)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

84.9%

4

15.6%

3

1.8%

2

0.9%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

41-50 z 344

Vašek

Doporučuji
Doporučuji

Jakub

Moje záda děkují
Až příliš dlouho jsem ignoroval bolesti zad.. nakonec jsem se rozhodl změnit matraci i polštář. Vybral jsem si Napsie a nyní je spánek úplně jinde, záda už mě skoro nebolí, nechápu !!! Opravdu skvelá matrace !!!!!

Dan

Komfortní
Velmi pohodlná matrace, spí se na ní velmi dobře.

Ondra

Skvělá matrace
Měl jsem několik let starou matraci a bál jsem se ji vyměnit za jinou. Měl jsem ji prostě rád, kupovala mi ji máma, když jsem se poprvé stěhoval, takže si dokážete představit to pouto!:) Po shlédnutí recenzí na FB jsem zkusil se nakonec rozhodl pro Napsie. Byl jsem pomerně nervózní, protože jsem značku neznal a jsem dost náročný na kvalitu matrací. Po pár dnech spaní na matraci jsem si doobjednal ještě povlečení, polštáře a přikrývky :D

Barča

Super pohodlná matrace
Po přestěhování se do nového, jsem se rozhodla, že je čas na nové matrace. Napsie se jevila jako dobrá volba, slyšela jsem o ní mluvit na IG jednu slečnu co dlouhodobě sleduji a věřím jí. Matrace je super, nakonec jsem vzala i polštáře a ty jsou také pecka! Od té chvíle, co máme novou matraci, spíme lépe a probouzíme se mnohem odpočatější! Doručení proběhlo bez problému. Za mě ok.

Klára

Kvalita za skvělou cenu
Tuto matraci používám již měsíc. Kromě toho, že je velmi pohodlná, baví mě, jak je funkční! Používám ji se dvěma malými dětmi a co opravdu oceňuji je, že je potah snímatelný a pratelný! :D Dodání bylo super rychlé.

Hanka

Velmi pohodlné
Konečně jsem našla tu správnou matraci pro mě!

Anička

SPÁNEK 10z10
Matraci jsem koupila na doporučení spousty influencerů. Jako by se s ní roztrhl na IG pytel... Byla jsem trochu skeptická, ale nakonec jsem jí objednala, protože byla ve velké slevě a teď vím, že to byla nejlepší investice! Plně odpovídá reklamě, dodání do 5 dnů. Za mě pecka! Doporučuji!

Míla

DOBRÁ
Potřebovala jsem už vyměnit matraci za novou. Tu mojí jsem měla snad 20 let.. dcera mi doporučila Napsie. Přišlo mi divné kupovat přes internet matraci,ale 101 dní na vyzkoušení to jistilo. No, vracet ji tedy rozhodně nebudu, je skvělá!

Petra

VELMI DOBRÁ MATRACE
Potřebovala jsem vyměnit své dvě jednolůžkové matrace za velkou, protože už mě nebavilo spát v díře uprostřed. :D Nakonec jsem narazila na Napsie. Koupila jsem 160x200 a jsem nadšená!

41-50 z 344