JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,57/5 (67)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

61.5%

4

36%

3

1.5%

2

1.5%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

51-60 z 67

Jana

05.05.2016

dobrý objev
Zatím jsem na ní strávila pár nocí a nemůžu si stěžovat. Netušila jsem, co mám očekávat, a tak jsem příjemně překvapená. Není ani moc tvrdá, ani moc měkká – v reklamě nekecají. Dobrá práce.

Adéla

12.04.2016

Prostě spím celou noc
Asi bych sem měla napsat, jestli je Napsie dostatečně měkká/tvrdá, jak péruje a jestli je vzdušná...ale fakt nevím, vždycky celou noc prostě prospím.

Michal

07.04.2016

Super
Obešli jsme nejprve po Praze prodejny, kde se daly matrace vyzkoušet a pak objednali Napsii, když to jde 101 dní testovat doma a má tak líbivou stránku :). Už jí máme pár týdnů a od začátku super - jsme průměrně vysocí i těžcí a matrace tak akorát ustoupí všem vyčnívajícím částem těla a pak celek podrží v příjemné poloze. Díky! :)

Tereza

30.03.2016

Je prostě skvělá
Nemůžu si vynachválit. Ráno jsem se vždycky budila celá rozlámaná, s Napsie tento problém nemám.

Lana

29.03.2016

Sladké sny
Novou matraci jsem sháněla už nějakou dobu. Chtěla jsem nějakou dobrou, ale zase ne za přemrštěnou cenu. Na tuhle jsem narazila náhodou a rozhodla se dát jí šanci. Překvapilo mě, jak rychle ji dovezli. Když jsem ji rozbalila, byl to bezva pocit, zamilovala jsem si ji hned po první noci. Pěkná, pohodlná, ne moc tvrdá. Doporučuju!

Iva

18.03.2016

Výborná i na zemi
Pořídila jsem je na spaní v podkroví na chatě. Není tam moc místa, takže se tam nevejde postel. Mají takové protiskluzové hrbolky na spodní straně, takže nekloužou a dají se položit přímo na zem. A navrch jsou neskutečně pohodlné:).

Vendul

16.03.2016

Zvykám si
Zatím na ní spím krátce. Byla jsem x let zvyklá na něco jiného. Ale spí se mi na ní pohodlně... A myslím..že každým dnem líp a líp

Karla

15.03.2016

Spíme s manželem jako mimina doporučujem
Myslím ,že to byla dobrá koupě,spali jsme vždy na tvrdé matraci a poslední dobou mě bolely klouby .Ted spíme s manželem na měkkým a je to moc super,nevěřila bych kdyby sem si to nevyzkoušela.Spím celou noc v kuse a kouby tolik už nebolí asi na tom něco bude .

Jitka

14.03.2016

Zatím nevím
Zatím nevím, jak se mi bude na Napsii spát. Bohužel vydává nepříjemný zápach, takže zatím ji nechávám vyvětrat. Snad to vyčichne....Jinak balení, doručení v pořádku. Zatím tedy dávám 3 hvězdičky, protože ležení nemohu posoudit...

Marek

09.03.2016

Dobrý poměr cena/výkon
S Napsie jsem velmi spokojen. Na tu kvalitu nebyla ani tak drahá, tedy dobrý poměr cena/výkon a teď se každý den těším do postele. Občas si jdu na chvili jen tak lehnout i přes den.

51-60 z 67