JAKÉ MÁ NAPSIE RECENZE?

Podívejte se, co zákazníci říkají o své zkušenosti s Napsie.

4,59/5 (70)

Více informací >
Vidíte vedle jména recenzenta fajfku? To znamená, že je zaručeně majitelem Napsie. Věříme, že jakákoli přínosná informace - ať už pozitivní, nebo negativní - má být dostupná každému, proto recenze nikdy neupravujeme.

5

61.6%

4

33.6%

3

1.4%

2

1.4%

1

0%

POVĚZTE NÁM, JAK JSTE SI S NAPSIE SEDLI (LEHLI)

Hodnotíte*

61-70 z 70

Page:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Karla

Spíme s manželem jako mimina doporučujem
Myslím ,že to byla dobrá koupě,spali jsme vždy na tvrdé matraci a poslední dobou mě bolely klouby .Ted spíme s manželem na měkkým a je to moc super,nevěřila bych kdyby sem si to nevyzkoušela.Spím celou noc v kuse a kouby tolik už nebolí asi na tom něco bude .

Jitka

Zatím nevím
Zatím nevím, jak se mi bude na Napsii spát. Bohužel vydává nepříjemný zápach, takže zatím ji nechávám vyvětrat. Snad to vyčichne....Jinak balení, doručení v pořádku. Zatím tedy dávám 3 hvězdičky, protože ležení nemohu posoudit...

Marek

Dobrý poměr cena/výkon
S Napsie jsem velmi spokojen. Na tu kvalitu nebyla ani tak drahá, tedy dobrý poměr cena/výkon a teď se každý den těším do postele. Občas si jdu na chvili jen tak lehnout i přes den.

Baruš

Velmi doporučuji
Napsie je náš nový domácí mazlíček, lépe jsme se přítelem nikde jinde nevyspali a to nemáme ani postel a máme matraci na zemi, rozhodně teď budeme mít problém kamkoli odjet, kde nebude Napsie :-)

Eva

Mohla by být tvrdší
Myslím, že obecně je to dobrá koupě, ale za sebe bych potřebovala matraci trochu tvrdší. Napsie je fajn, a asi je to i otázka zvyku, ale prostě jsem myslela, že bude trochu tvrdší. Jinak naprosto bezproblémový nákup, využila jsem 10% slevy na předobjednávku a komunikace s e-shopem byla velmi easy.

Karel

Skvělá investice
Jsem studen a tohle je přesně to, co jsem hledal. Často se stěhuji a v některých podnájmech bohužel není postel (nebo je, ale občas ne taková ve které by se vám chtělo spát). Takhle při stěhování jenom sroluji matraci, převezu a spím zase ve svém. Když není postel, tak jí dám rovnou na zem, na což je Napsie stavěná, a mám to vyřešené. Za mě skvělá investice.

David

Dobře se na ní spí
Nákup Napsie matrace pro mě byla určitě skvělá investice. Spím jak zabitej a citím na sobě velký rozdíl oproti předešlé matraci co jsem měl.

Monča

Spokojenost
Nechala jsem se zlákat na podmanivý marketing a krásné stránky a udělala jsem dobře. Matračka je fakt super, výborně se na ní spí/lelkuje a každý večer se na ni těším. Je neskutečně pohodlná.

Mandarinka

Parádička
Tak jako tohle je velká parádička. Přemluvila jsem rodiče, aby mi ji koupili na privát a fakt si chrochtám. Ještě bych potřebovala toho kočičáka, kterýho maj v těch reklamách.

Jarin

Doporučuju!
Dlouho jsem si myslel, že čím tvrdší matrace, tím líp. Pak mě zaujalo, jak prezentují Napsie, tak jsem to zkusil a Napsie mě vyvedla z omylu. :-) Leží se na ní tak, že se člověku fakt nechce vstávat.

61-70 z 70

Page:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7