Photo
Video

Polštář Napsie

Polštář pro všechny spáče. Navržen tak, aby vám perfektně sedl. Rozměry polštáře: 40x60 cm

 • 1 050,00 Kč

Z čeho je vyroben

Polštář Napsie se hodí pro každého spáče, má totiž přizpůsobivý design a nastavitelnou výšku. Ať už si vyberete měkčí stranu s vrstvou paměťové pěny, nebo tvrdší stranu polštáře, prospíte sladce celou noc.

 

Přizpůsobivá paměťová pěna

Paměťová pěna optimálně rozprostírá tíhu hlavy a krku a přizpůsobí se jejich tvaru, čímž poskytuje správnou podporu a pohodlí v každé spací poloze.

Plyšová mikrovlákna

Naše špičková mikrovlákna vytváří měkoučký a na dotek příjemný povrch polštáře, přesto poskytující dostatečnou oporu pro správnou pozici páteře. Náplň polštáře můžete jednoduše odstranit a přizpůsobit tak jeho výšku.

 

Potah z organické bavlny

Potah je vyroben ze 100% organické bavlny, která je přirozeně měkká a hypoalergenní. Organická bavlna umožňuje volné proudění vzduchu vnitřkem polštáře, takže jej už nikdy nebudete muset uprostřed noci obracet chladnou stranou nahoru.

Detaily o produktu

Výšku polštáře si nastavíte podle své spací polohy

Na zádech,
na břiše,
na boku?

Polštář můžete snadno přizpůsobit svým potřebám: na potahu je zip, díky kterému můžete vyjmout část náplně a upravit tak výšku polštáře přesně tak, jak to máte rádi.

Vhodný pro všechny
pozice při spánku

 • Na břiše
 • Na zádech
 • Na boku

Perfektní polštář pro každého

Oboustranný - vyberte si svoji stranu

Vybírat můžete mezi tvrdší a měkčí stranou polštáře. Obě strany vám poskytnou nezbytnou podporu krku a hlavy, bez ohledu na to, jak moc sebou házíte.

Tvrdší
 
 
 
 
Měkči

Vysoká kvalita a inovativní technologie

 • Vzdušný a svěží

  Potah polštáře je vyroben ze 100% organické bavlny, která je přirozeně měkká a hypoalergenní. Odvádí vlhkost a umožňuje proudění vzduchu, čímž udržuje obě strany polštáře svěží.

 • Kvalitní náplň

  Naše mikrovlákna byla speciálně navržena pro různé potřeby různých spáčů. Mají vlastnosti, které překonají i vlastnosti peří: jsou měkčí, hypoalergenní a výdrží déle než jiné druhy náplní.

 • Praktický design

  Náš polštář je navržen tak, že nejen dobře vypadá a je skvělý na dotek, navíc je také velmi praktický. Proto jsme na bok dali zip, který umožňuje vyjmutí náplně a přizpůsobení výšky podle vlastních potřeb.

S polštářem Napsie se k sobě skvěle hodí