Photo
Video

Napsie polštář

SKU: 110035663

Měkkost a opora v jakékoli poloze.

Rozměry: 50x70 cm.

 • 649,00 Kč
 • Dotek přírody

  Díky bambusové viskóze budete spát v suchém a zdravějším prostředí. Navíc je toto vlákno 100% biologicky odbouratelné a to se nám líbí!

 • Nikdy není příliš horký

  Ano, všichni chceme osvěžující spánek! Polštář Napsie je plně prodyšný, a proto ho můžete používat v létě i v zimě.

 • Měkký, ale poskytuje oporu

  Díky použitým materiálům je polštář neuvěřitelně měkký, ale přesto poskytuje oporu na potřebných místech. Můžete si regulovat jeho výšku!

 • Praním zničíte všechny roztoče

  Hygieničnost je důležitá, bez ohledu na to, zda trpíte alergiemi či nikoli. Polštář Napsie lze prát v pračce na 60°C.

 • Snadná platba

  V důsledku omezení kontaktu kvůli šírení koronaviru omezujeme platbu za zboží Napsie pouze na platby online.

Kvalitní spánek není nic složitého

Vyzkoušeli jsme už spoustu polštářů a dospěli jsme k závěru, že čím jednodušší, tím lepší. Jednoduché jádro vyplněné moderními vlákny, díky kterým je polštář nadýchaný a prodyšný, a malý, téměř neviditelný zip, který vám umožní regulovat výšku polštáře přidáním či odebráním výplně.

 • Svěžest, která trvá

  Nadýchaný potah vyplněný úžasným mikrovláknem Wellsleep® advanced je nádherně měkký a lehký, proto vám bude připomínat peří, ale pro nás je nejdůležitější jeho vzdušnost a dlouhá životnost. Toto velmi jemné vlákno ve spojení s bambusem zajistí, že veškerý pot v noci uschne během chvilky, a bude vám tak poskytovat chladivý pocit během spánku. Kromě toho si uchová svůj perfektní tvar mnohem déle než jiné výplně.

 • Jak vysoký je dostatečně vysoký?

  Máme pro vás několik tipů, jak si z něj udělat ten nejpohodlnější polštář. Regulujte si jeho výšku. Kromě osobních preferencí se podívejte, jak máte tvrdou matraci. Na tvrdší matraci by měl být polštář o něco vyšší než na měkčí, protože tělo se do matrace lehce vnoří. A pokud spíte na boku, pak pamatujte: čím širší ramena, tím vyšší polštář. Nemáte zač ;)

 • Už jsme vám řekli, že polštář můžete vyprat?

  Jednoduše vyperte celý polštář doma v pračce na 60°, tedy při teplotě, která zničí všechny roztoče, bakterie, skvrny i pachy, které by vás v noci mohly budit. Přejeme vám krásný spánek v noci (nebo ve dne)!

Detaily o produktu

Obraťte, přetočte, zmáčkněte

Polštář může obracet, přetáčet a mačkat, jakkoli se vám zachce. Je odolný a přizpůsobí se všem polohám ve spánku.