Photo
Video

Deka Jumbo

SKU: 99-1000225762

Baleno v nádherné elegantní černé krabičce se zábavným nádechem. Na dně najdete deskovou hru pro až 6 osob s potiskem a uvnitř papírové vystřižené figurky.

Deka Jumbo
2 380 Kč
Produkt je skladem, doručení do 5 pracovních dnů
 • Opravdu velká velikost

  Už žádné hádky o deku. Naše deka Jumbo má 6m2. Dostatečná pro celou rodinu a více.

 • Měkké a pohodlné

  Ztělesnění útulnosti. Deka Jumbo je vyrobena z měkkého materiálu připomínajícího samet, který vás obklopí v hřejivém objetí.

 • Krásná krabice s deskovou hrou uvnitř

  Baleno v nádherné elegantní černé krabičce se zábavným nádechem. Na dně najdete deskovou hru pro až 6 osob s potiskem a uvnitř papírové vystřižené figurky.

 • Plně pratelné v pračce

  Jednoduché a bez stresu. Přes své velké rozměry je deka Jumbo vhodná pro praní v pračce. Vložte ji při teplotě 30 °C a máte hotovo.

 • Ve dvou barvách

  Deka Jumbo je ideální do každého interiéru a dodává se ve dvou barvách: slonovinově krémové a popelavě šedé.

Seznamte se s přikrývkou vašich snů

Napsie Jumbo deka je měkký kamarád na mazlení, který je dokonalým nadýchaným doplňkem každé domácnosti a měří neskutečných 6m2. Je to jedna z největších dek na trhu a přesto ji lze prát v pračce. Přijde vám v elegantní černé krabici s jedinečnou vychytávkou - na dně najdete potištěnou stolní hru: Člověče, nezlob se až pro 6 osob. Vezměte si kostky a hry mohou začít!

 

OBŘÍ JUMBO VELIKOST PRO JUMBO RADOST

Deky nejsou jen dokonalými partnery pro mazlení. Pomáhají také podpořit pocit klidu a pohody, umožňují tělu relaxovat, snižují hladinu stresových hormonů a stimulují uvolňování serotoninu. Když už tedy existuje tolik výhod, proč z tohoto kouzelného předmětu neudělat ten největší, jaký může být?

Deka Jumbo - superpohodlná, supervelká deka o rozloze 6m2!

Naše deky Jumbo jsou vyrobeny z měkkého sametového materiálu a jsou velmi lehké. Ideálně vás zahřejí a zároveň nechají vaši pokožku dýchat. Dodávají se ve dvou barvách: slonovinově krémové a popelavě šedé, což znamená, že bez problémů doplní všechny styly interiéru.

Nemůžete spát při hledání dokonalého dárku pro svou rodinu nebo přátele? Dobrá zpráva je, že jste ho našli - naše deka Jumbo je přesně taková. Nezáleží na tom, zda se vaše rodina ráda dělí, nebo ne, je jí dost pro všechny. Nemusíte si dělat starosti s dárkovým balením - naše deka je dodávána v luxusní černé krabici se zavíráním na magnet. Nejzajímavější část? Na dně najdete potištěnou stolní hru ČLOVĚČE, NEZLOB SE až pro šest osob a uvnitř vystřižené hrací figurky. Vezměte si kostky a rodinná zábava může začít!

Se sadou Jumbo Banket získáte to nejlepší z obou světů. Jednu z největších přikrývek na trhu, a přesto snadnou obsluhu - zcela vhodnou pro praní v pračce. Stačí ji vložit do jakékoliv pračky standardní velikosti při teplotě 30º a je hotovo. Můžete si v klidu užívat svého plyšového kamaráda bez starostí se stresujícím čištěním. Žádné starosti, jen velké a měkké mazlení!

DETAILY O PRODUKTU