Photo
Video
-60%

Oceán přikrývka

SKU: 99-1000218717

Speciální přikrývka Ocean vyrobená z recyklovaného oceánského plastu je dalším krokem na cestě k udržitelnosti. Přikrývka je šetrná k životnímu prostředí a mimořádně pohodlná.

Oceán přikrývka

Před slevou: Od 1 250 Kč Od


Nyní: Od 500 Kč Od

Produkt je skladem, doručení do 5 pracovních dnů
 • Záchrana oceánu

  Vlákna pro výplň přikrývek Ocean jsou vyrobena z recyklovaného plastu od společnosti Plastic Bank, která je uznávána jako přední řešení pro zastavení plastů v oceánech a zároveň pomáhá lidem žijícím v chudobě budovat lepší budoucnost.

 • Dokonalá teplota

  Výplň vaší přikrývky byla navržena v souladu s přísnými izolačními normami: to zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla snižující teplotu Varianty a studená místa.

 • Vyrobeno v EU

  Ekologicky šetrná přikrývka Ocean se vyrábí v EU - Estonsku. Je vyráběna v souladu se správnou výrobní praxí a v souladu s normami a předpisy EU. Je vyrobena z vysoce kvalitních surovin a neobsahuje žádné škodlivé nebo toxické látky.

 • Plně omyvatelné

  Přikrývku je možné prát v pračce na 60 stupňů. Celou přikrývku jednoduše vyperte v domácí pračce na 60°, což je teplota, při které se vyperou všichni roztoči, bakterie, skvrny nebo pachy, které by vás mohly v noci budit.

 • Jedinečná sledovatelnost

  Každá přikrývka plněná recyklovanými vlákny značky Suprelle® Blue je opatřena značkovým štítkem s jedinečným číslem sledovatelnosti, které potvrzuje, že výrobek byl vyroben v licenci a splňuje přísné normy kvality.

Záchrana oceánu spánkem

Výplň přikrývky Napsie Ocean je vyrobena výhradně z plastů získaných z oceánů. Organizace Plastic Bank, která se zasazuje o ochranu moří, podporuje sběr plastů a spravedlivě je kompenzuje, čímž sběračům nabízí finanční podporu. Po hygienické úpravě se plast znovu narodí jako nová cenná surovina vlákno Suprelle® Blue a lze jej použít jako náplň do dokonale nadýchané přikrývky. Je to lehké a vzdušné vlákno, což znamená, že během spánku zůstane chladné, takže se každou noc budete cítit jako při spánku na obláčku.

Při výrobě jedné přikrývky Napsie o rozměrech 140x200 bylo recyklováno 61,95 plastových lahví a při výrobě větší přikrývky 200x200 bylo recyklováno 87,81 plastových lahví.

Perfektní přikrývka.

Suprelle® Blue lze použít jako výplň pro dokonale nadýchané a hřejivé přikrývky a byl vědecky vyvinut tak, aby měl správné termoregulační vlastnosti. Její lehké a vzdušné vlákno zajistí, že během spánku zůstanete v chladu, takže se každou noc budete cítit jako na obláčku. A co víc, udrží si svůj dokonalý tvar mnohem déle než jiné výplně. Vysoce technologická výplňová vlákna zajišťují, že vaše přikrývka zajistí rovnoměrné rozložení tepla, čímž se snižují teplotní výkyvy a chladná místa.

Bavlněná taška.

K vám domů dorazí v sáčku z organické bavlny, který lze opakovaně použít jako skladovací tašku.

TECHNICKÉ PARAMETRY