Photo
Video

Napsie přikrývka

SKU: 99-1000072363

Perfektní přikrývka pro každé období

Kup 2 větší přikrývky a získej DOPRAVU ZDARMA!

VYBERTE SI VELIKOST:

80X200 cm

  • 1 850,00 Kč

S ní jsou tvořeny sladké sny

Přikrývka Napsie svou měkkostí vybízí k pomazlení a je tak lehká, že ji ani neucítíte. Jen jednou se sní vyspíte, a nebudete chtít žádnou jinou.

 

ORGANICKÁ BAVLNA

Potah je vyroben ze 100% organické bavlny, která je přirozeně měkká, prodyšná a hypoalergenní. V zimě či v létě, pod Napsie přikrývkou bude vždy ta pravá teplota. Umožňuje skvělou cirkulaci vzduchu, proto se s ní nikdy nezapotíte.

Detaily o produktu:

Ideální prostředí pro klidný spánek

Přikrývka Napsie vytváří ideální mikroklima pro spánek - v létě je lehounká a chladí, v zimě zahřeje. Je nadýchaná a hebká a poskytne vám prvotřídní pohodlný spánek po celý rok.

Pro vás jen nejvyšší kvalita

  • Perfektní teplota

    Máte raději teplé a měkké? Nebo upřednostňujete lehké a vzdušné? Vytvořili jsme pro vás přikrývku, která splní všechna vaše přání, takže se každý den budete probouzet při ideální teplotě.

  • Mimořádné materiály

    Přikrývka je naplněna speciálními mikrovlákny, která mají skvělé tepelné vlastnosti, a navíc jsou hypoalergenní. Lehká a měkká mikrovlákna regulují teplotu a dostatečně zahřeji bez dodatečného zatížení těla.

  • Snadná údržba

    Přikrývku Napsie můžete prát na 40°C. Výplň je rovnoměrně rozdělená ve vnitřních kapsách přikrývky, takže ani po vyprání nevytvoří slepené chuchvalce.